Spotkania i dyskusje KSIĄŻKI MOJEGO ŻYCIA MARTYNA WOJCIECHOWSKA

Jakie tytuły zabiera ze sobą na krańce świata? Od której pisarki nauczyła się odwagi, czy zagina rogi, notuje na marginesach i czy ma porządek w swojej wielkiej domowej bibliotece, opowiada MARTYNA WOJCIECHOWSKA.

NASZ GOŚĆ

MARTYNA WOJCIECHOWSKA
Podróżniczka, dziennikarka, pisarka i działaczka społeczna, z wykształcenia ekonomistka. Prowadzi programy telewizyjne, największą popularność przyniósł jej emitowany w TVN cykl „Kobieta na krańcu świata”, w którym podróżuje po całym świecie i przedstawia historie niezwykłych kobiet.
Zafascynowana motoryzacją, jako pierwsza Polka i kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła Rajd Paryż-Dakar 2002, a przez 12 lat prowadziła program „Automaniak” na antenie TVN. Jako trzecia i najmłodsza Polka zdobyła w 2006 roku najwyższą górę świata Mount Everest. Na swoim koncie ma siedem najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach, czyli tzw. Koronę Ziemi. Była redaktorką naczelną „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler”. Wydała kilkanaście książek o tematyce podróżniczej.
Jest honorową ambasadorką WWF Polska, a w 2019 r. założyła Fundację UNAWEZA, której celem jest pomoc kobietom i dzieciom w Polsce, Tanzanii, Meksyku oraz na Madagaskarze.

  • Gość: Martyna Wojciechowska
  • Prowadzi: Paulina Wilk
  • Data: niedziela, 26 czerwca 2022, Godz. 16:00
  • Miejsce: MAŁA WARSZAWA, ul. Otwocka 14, HURTOWNIA
  • Rodzaj spotkania: Wydarzenie bez transmisji. Po prostu bądź!
Kup książki:
MARTYNA WOJCIECHOWSKA