Spotkania i dyskusje CUDOWNE LATA. REAKTYWACJA


Lata 90. wróciły w wielkim stylu: w modzie, muzyce i estetyce. O najbardziej różnorodnej dekadzie XX wieku. O tym, które z dawnych trendów ożyły i czy młodzi czerpią z nich świadomie, czy biorą jak leci, rozmawiają TYCJANA ACQUASANTA – didżejka, HANNA RYDLEWSKA – dziennikarka i MAREK FALL – dziennikarz.

Nasi goście:

HANNA RYDLEWSKA
Dziennikarka z wszechstronną znajomością trendów, aktualnie związana z redakcją “Vogue”, w którym jest dyrektorką wydawniczą. W Chilli Zet prowadzi autorską audycję “Edycja limitowana”, w której rozmawia z twórcami i twórczyniami kultury. Prowadziła wpływowy magazyn “Exklusiv”, magazyn Gazeta.pl, portal Na Temat. Jest pasjonatką literatury, mody i teatru, autorką książek, m.in. “Slow sex: uwolnij miłość” oraz “Po prostu przyjaźń”.

TYCJANA ACQUASANTA
Didżejka wyróżniona i zaproszona do współpracy przez Mixmag oraz dziennikarka newonce.radio, w którym prowadzi audycje: „Drugie Śniadanie” oraz „Girls In Da Hood”. Jej setów można słuchać w najlepszych klubach i na największych festiwalach w Polsce.

MAREK FALL
Senior editor w newonce.net, związany z redakcją od 2015 roku. Obecny także na antenie newonce.radio, gdzie prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w Machinie, Dzienniku, K Magu, Exklusivie i Onecie. Autor wywiadu towarzyszącego – platynowej – płycie „Café Belga” Taco Hemingwaya.

  • Goście: Hanna Rydlewska, Tycjana Acquasanta, Marek Fall
  • Prowadzi: Łukasz Kamiński
  • Partner: NEWONCE
  • Data: niedziela, 26 czerwca 2022, Godz. 18:00
  • Miejsce: MAŁA WARSZAWA, ul. Otwocka 14, PODWÓRZE
  • Rodzaj spotkania: Wydarzenie bez transmisji. Po prostu bądź!