Wydarzenia specjalne DUŻY TARG SPOŁECZNY

Tysiące tytułów z drugiej ręki

Dwa dni, podczas których możecie swobodnie przebierać wśród podarowanych nam książek – używanych, ale będących w świetnym stanie. Przygotowujemy dla Was około tysiąca tytułów z drugiej ręki, w tym prawdziwych skarbów, bestsellerów, a nierzadko także nowości. Wszystkie te książki są nam podarowane przez czytelników: zaprzyjaźnionych pisarzy, redaktorów, artystów, krytyków literackich, tłumaczy, bywalców Big Book Cafe oraz sąsiadów. Trafiają do nas z ich prywatnych bibliotek i dostają drugie życie w Waszych domach i zbiorach.
Zapraszamy z torbami, bo wielu uczestników targu robi u nas naprawdę okazałe zakupy. Na miejscu do kupienia będą także literackie torby z wytrzymałej bawełny.
Wszystkie książki wyceniamy na symboliczne 5, 10, 15 i 20 PLN.

CHCESZ NAM PRZEKAZAĆ KSIĄŻKI NA TARG?
Zapraszamy do Big Book Cafe [ul. J Dąbrowskiego 81, Mokotów] codziennie od 9.00 do 20.00, aż do 23 czerwca.
Książki przyjmują bariści, oni również oglądają dary i decydują, czy możemy przyjąć wszystkie.
WAŻNE: przyjmujemy książki nie starsze niż 20 lat, z wyjątkiem encyklopedii, podręczników, poradników, leksykonów itp. Za podarunek i wsparcie chętnie podziękujemy szerokim uśmiechem i pyszną kawą.

DOKĄD TRAFIA DOCHÓD Z TARGU?
Każda przekazana nam książka jest cegiełką, można ją kupić za 5, 10, 15 lub 20 PLN i w ten sposób wesprzeć działanie Fundacji “Kultura nie boli”, która realizuje dla Was około 200 wydarzeń literackich rocznie.
Cały dochód z Dużego Targu Big Book FestIval 2022 pomoże nam opłacić koszty związane z organizacją 10. edycji międzynarodowego festiwalu czytania, który pod hasłem DO WIDZENIA, DO JUTRA! tworzymy od 24 do 26 czerwca w Warszawie.

ZAPRASZAMY W GODZINACH 12:00 – 20:00

  • Data: niedziela, 26 czerwca 2022, Godz. 12:00
  • Miejsce: MAŁA WARSZAWA, Otwocka 14, PAWILON USŁUGOWY
  • Rodzaj spotkania: Wydarzenie bez transmisji. Po prostu bądź!