Dla dzieci WAKACJE Z DUCHAMI

Zamki, bunkry i świątynie. Górskie szlaki, dzikie rzeki i pustynie. Weź mapę i sprawdź, jak niesamowite miejsca są na wyciągniecie ręki. Przez Polskę nieznaną prowadzą małych podróżników MAŁGORZATA RUSZKOWSKA i KLAUDIA KOZIŃSKA, współtwórczynie ilustrowanej książki „Dobra nasza”. Zapraszamy całymi rodzinami!

NASI GOŚCIE

KLAUDIA KOZIŃSKA
Graficzka, plakacistka, projektantka i ilustratorka, współtwórczyni książki „Dobra nasza”. Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dyplomem z malarstwa i projektowania książki. Współpracuje m.in. ze SPATiF-em i z Carnavalem Sztukmistrzów w Lublinie. Na co dzień wycina, rysuje i maluje. Wybiera klasyczne narzędzia takie jak kredka, ołówek, marker, kolorowy papier, tusz.

MAŁGORZATA RUSZKOWSKA
Do ilustrowanej książki dla dzieci „Dobra nasza” napisała teksty. Z wykształcenia etnolożka, z zawodu człowiek od wszystkiego. Przewodniczka po Warszawie, współzałożycielka duetu Mead Ladies, redaktorka, współautorka dwóch książek kulinarnych i dwóch dla dzieci oraz zawodowa zbieraczka dzikich roślin, właścicielka manufaktury kosmetyków i kadzideł, włóczykijka zawsze pakująca się w tarapaty i mama. Jest miłośniczką kotów i wszelkich czterołapnych stworzeń.

Kup książkę:
DOBRA NASZA! POLSKA - PRZEWODNIK DLA DZIECI
  • Goście: Małgorzata Ruszkowska, Klaudia Kozińska
  • Prowadzi: Beata Jewiarz
  • Data: niedziela, 26 czerwca 2022, Godz. 14:00
  • Miejsce: MAŁA WARSZAWA, ul. Otwocka 14, HURTOWNIA
  • Rodzaj spotkania: Wydarzenie bez transmisji. Po prostu bądź!