Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STUDIO BIG BOOK FESTIVAL TV 2020

29 sierpnia, 2020

STUDIO BIG BOOK FESTIVAL TV 2020


⇒ Nadajemy na żywo z serca międzynarodowego festiwalu czytania.

⇒ Gorące relacje wideo z Big Book Cafe przez całą sobotę i niedzielę oglądaj na NASZYM PROFILU FACEBOOK

⇒ Gorące i zabawne doniesienia z centrum wydarzeń, nie zawsze grzeczne pytania oraz  zakulisowe sekrety najfajniejszej czytelniczej imprezy na świecie. Prowadzą dwie kobiety z iskrą w oku i sercem po właściwej stronie: JUSTYNA DŻBIK-KLUGE  oraz ANNA SAŃCZUK.

⇒ Wejścia na żywo przed każdym festiwalowym wydarzeniem. Wśród gości: pisarze, artyści i najwierniejsi bywalcy festiwalu. Oraz mało znani bohaterowie drugiego planu, dzięki którym to wszystko się udaje!


JUSTYNA DŻBIK-KLUGE ⇓

Dziennikarka radiowa i telewizyjna związana z Radiem Zet.  Wcześniej autorskie audycje realizowała w Polskim Radiu (Jedynce i Czwórce), była też prowadzącą magazyn „Qadrans qltury” w TVP Warszawa. Dziennikarstwo to dla niej pasja, życie, misja i najlepsza praca pod słońcem. Mówi, że nigdy nie prowadzi audycji„na spontanie”. Dobre przygotowanie do rozmowy to podstawa.


ANNA SAŃCZUK ⇓

Dziennikarka, historyczka sztuki, współautorka programów telewizyjnych poświęconych szeroko pojętej kulturze – od literatury po sztuki wizualne. W latach 2014-2018, współprowadziła magazyn „Kultura do kwadratu” (w Polsat News i Polsat News 2). Pisze dla „Vogue Polska” i vogue.pl, przede wszystkim portrety, teksty o sztuce i wywiady z twórcami, także z pisarzami. Jest gotowa na stawianie pisarzom pytań poważnych i niepoważnych – bo z tych ostatnich czasami wynika najwięcej, i na niespodzianki, które niesie spotkanie z drugim człowiekiem.

Szczegóły

Data:
29 sierpnia, 2020
Wydarzenie kategoria:

Dodaj komentarz