PODĄŻAMY W GÓRĘ

Co roku Big Book Festival odbywa się w miejscu zaskakującym, które chcemy odkryć dla naszych uczestników i prezentujemy je w nowym kontekście. Tym razem, w związku z hasłem edycji – EKSPEDYCJA. Zapomnij o granicach! – będziemy gościć w Fun Parku & Arenie Wspinaczkowej przy ulicy Merliniego 2
w Warszawie.

Arena Wspinaczkowa „W górę” to miejsce znane wielbicielom wspinaczki na panelu. Stanowi kompleksowe centrum umożliwiające wspinanie z liną na dużej ścianie oraz korzystanie z dwóch boulderowni. Trenerzy oraz instruktorzy pracujący w Arenie co dzień przyczyniają się do odkrywania i rozwijania pasji „podążania w górę” wśród początkujących i zaawansowanych wspinaczy.

Zaproszenie czytelników i uczestników Big Book Festival do Areny oraz Fun Parku Digiloo – na co dzień odwiedzanej przez dzieci i rodziny niezwykłej przestrzeni rozrywki i przygody – to pomysł na rozbudzenie wyobraźni i emocji powiązanych z ekspedycją: mieszaniny ryzyka, lęku, ciekawości i gotowości na zachwyty i ekscytację.

Fun Park & Arena Wspinaczkowa na trzy dni, od 22 do 24 czerwca 2018 zmienią się w scenerię spektakli, happeningów, warsztatów i debat. Ich przestrzeń zainspirowała nas do stworzenia oryginalnych formuł spotkań, np. koncertów czytanych oraz charytatywnej Lekcji Odpadania.
Ten festiwal nie mógłby odbyć się nigdzie indziej.

Przy ul. Merliniego 2 w czasie festiwalu działać będą:

Otwarta Czytelnia Festiwalowa – wygodna strefa plenerowa z książkami

Centrum Festiwalowe – punkt informacji, tu dowiesz się wszystkiego, kupisz festiwalowe gadżety i bilety, stąd też wyruszysz z przewodnikiem na jeden z festiwalowych spacerów

Księgarnia Big Book Festival – sklep z książkami autorów festiwalowych i nie tylko

Kawiarnia – przestronna antresola z ofertą kartą napojów, dań i deserów