LITERACKI MURAL BIG BOOK FESTIVAL

Uwaga – wydłużamy mural literacki Big Book Festival! Mural powstaje od 2017 roku. To uczestnicy Big Book Festival wskazują literackie gwiazdy – gości kolejnych edycji festiwalu, które chcą utrwalić na muralu w warszawskim parku Morskie Oko. Dzięki Waszym wyborom na malowidle pojawiły się już wizerunki międzynarodowych i polskich autorów – gości dotychczasowych edycji: Swietłany Aleksijewicz, Zadie Smith, Sylwii Chutnik, Magdaleny Parys, Karla Ove Knausgaard, Zygmunta Miłoszewskiego oraz Bei Uusmy.

Co roku mural uzupełniamy  twarzami gości kolejnych edycji Big Book Festiwalu. To wy decydujecie, kogo namalujemy w tym roku!
Możecie wybierać i głosować w plebiscycie na naszym profilu na Facebooku – wybieramy spośród wcześniej wytypowanych gości, polskich i zagranicznych. Wystarczy kliknąć, żeby mieć wpływ!

Autorem muralu Big Book Festiwalu jest Wojciech Taki Myk Wiśniewski, jeden z najciekawszych artystów sztuki graffiti w Polsce. Malował na ulicach miast Polski i Europy, m.in. w Berlina, Pragi, Budapesztu, Londynu, Paryża i Barcelony.